Eylül 7, 2016

Teknik Detay

1-SGV Vanalı Kazan:

sgv

SIRA İNGİLİZCE AÇIKLAMA TÜRKÇE AÇIKLAMA DBS 100 DBS 200
1 10900 Hose coupling, CFT 11/4″ DİŞİ KURTAĞZI 2 2
2 10911 Nipple 1 1/4” (MM) 11/4″ NİPEL 6 6
3 10930 Oil-Moisture separator, CAF-3 11/4″ SEPERATÖR 1 1
4 10970 RC module with the muffler RCV 11/4″ OTOMATİK VALF 1 1
5 10915 Union with a cap nut, straight , 1 1/4”, (FM) 11/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL 3 2
6 10909 Elbow, 90°, 1 1/4” (FM) 11/4″ DİRSEK 90° 1 1
7 10910 T-piece, 90°, 1 1/4”, (FFF) 11/4″ TE 90° 1 1
8 10942 Ball valve, 1 1/4”, (MM) 11/4″ KÜRESEL VANA 90° 1 1
9 10913 Union with a cap nut, straight , 1 1/4”, (FF) 11/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL 1 1
10 10992- PİPE 11/4″-190mm fof DBS -100RCS / DBS-200RCS 11/4″ BORU 1 (-)
10991- PİPE 11/4″-420mm for DBS -100RCS / DBS-200RCS (-) 1
11 10916 Elbow, 45°, 1 1/4” (FF) 11/4″ 45° DİRSEK 1 1
12 10992 Pipe 1 1/4” – 190mm – DBS -100RCS / DBS-200RCS 11/4″ pipe 1 1
13 10919 Elbow, 45°, 1 1/4” (FM) 11/4″ 45° DİRSEK 1 1
14 10948 t-piece, 90°, 1 1/4”, (FFF), Rubberized 11/4″ T 1 1
15 10949 Threaded flange 11/4″ for SGV valve 11/4″ SGV VANA FİLANŞI 1 1
16 10860 SGV Metering valve 11/4″ ÇELİK GRİT VANASI SGV 1 1
17 10952 Pipe 1” 1″ BORU 1 1
18 10953 Elbow 90°, 1”, (FF) 1″ DİRSEK 1 1
19 10954 Pipe 1” 1″ BORU 1 1
20 10955 Guide KAZAN MANTAR BORUSU 1 1
21 10960 Pressurizing valve KAZAN MANTARI 1 1
22 10950 Pressurizing valve seat KAZAN MANTAR CONTASI 1 1
23 10932 DBS tank service assembly, kit KAZAN YAN KAPAĞI 1 1
24 10935 Screen KAZAN ELEĞİ 1 (-)
10936 Screen KAZAN ELEĞİ (-) 1
25 10933 Tank cover KAZAN ELEK KAPAĞI 1 (-)
10934 Tank cover KAZAN ELEK KAPAĞI (-) 1
27 10956 Elbow, 90°, 3/4” (MF) 3/4″ DİRSEK 2 2
28 10958 Pipe 3/4” 3/4″ BORU 1 1
29 10957 Union with a cap nut, straight, 3/4” (FF) 3/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL 1 1
30 10947 rubber pipe for SGV valve SGV ÇELİK GRİT VANASI 1 1
31 10828 RC Ball valve, 1/4” 1/4″ MİNİ VANA 2 2
33 10922 Wheel KAZAN TEKERİ 1 1
10923 Wheel KAZAN TEKERİ
34 10830 Extension for DBS -100 RC/ RCS KAZAN WALF DİRSEĞİ SİYAH 1 (-)
10844 Extension for DBS -200 RC/ RCS KAZAN WALF DİRSEĞİ SİYAH (-) 1

Fsv Vanalı Kazan:

fsv

SIRA İNGİLİZCE AÇIKLAMA TÜRKÇE AÇIKLAMA DBS 100 DBS 200
1 10900 Hose coupling, CFT 11/4″ DİŞİ KURTAĞZI 2 2
2 10911 Nipple 1 1/4” (MM) 11/4″ NİPEL 6 6
3 10930 Oil-Moisture separator, CAF-3 11/4″ SEPERATÖR 1 1
4 10970 RC module with the muffler RCV 11/4″ OTOMATİK VALF 1 1
5 10915 Union with a cap nut, straight , 1 1/4”, (FM) 11/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL 3 2
6 10909 Elbow, 90°, 1 1/4” (FM) 11/4″ DİRSEK 90° 1 1
7 10910 T-piece, 90°, 1 1/4”, (FFF) 11/4″ TE 90° 1 1
8 10942 Ball valve, 1 1/4”, (MM) 11/4″ KÜRESEL VANA 90° 1 1
9 10913 Union with a cap nut, straight , 1 1/4”, (FF) 11/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL (-) 1
10 10914 Pipe 1 1/4” 11/4″ BORU (-) 1
11 10916 Elbow, 45°, 1 1/4” (FF) 11/4″ 45° DİRSEK 1 1
12 10917 Pipe 1 1/4” 11/4″ DİŞLİ BORU Kuçuklu 20 cm 1 1
13 10919 Elbow, 45°, 1 1/4” (FM) 11/4″ 45° DİRSEK 1 1
14 10990 T-piece, 45°, 1 1/4”, (FFF), Y-type 11/4″ Y-KAUÇUKLU 1 1
15 10921 Pipe 1 1/4”, (100mm) 11/4″ DİŞLİ BORU KAUÇUKLU 1 1
16 10920 Metering gate valve, FSV 11/4″ VANA FSV 1 1
17 — Service assembly FSV 1 1
18 — Tank 1 1 KAZAN SACI 1 1
19 10951 Lock nut 1” 1″ MANŞON 1 1
20 10952 Pipe 1” 1″ BORU 1 1
21 10953 Elbow 90°, 1”, (FF) 1″ DİRSEK 1 1
22 10954 Pipe 1” 1″ BORU 1 1
23 10955 Guide KAZAN MANTAR BORUSU 1 1
24 10960 Pressurizing valve KAZAN MANTARI 1 1
25 10950 Pressurizing valve seat KAZAN MANTAR CONTASI 1 1
26 10932 DBS tank service assembly, kit KAZAN YAN KAPAĞI 1 1
27 10935 Screen KAZAN ELEĞİ 1 (-)
27 10936 Screen KAZAN ELEĞİ (-) 1
28 10933 Tank cover KAZAN ELEK KAPAĞI 1 (-)
28 10934 Tank cover KAZAN ELEK KAPAĞI (-) 1
29 10959 Threaded sleeve 3/4” х 1” (FM) 1″-3/4″ REDİKSİYON 1 1
30 10956 Elbow, 90°, 3/4” (MF) 3/4″ DİRSEK 2 2
31 10958 Pipe 3/4” 3/4″ BORU 1 1
32 10957 Union with a cap nut, straight, 3/4” (FF) 3/4″ FIRDÖNDÜLÜ NİPEL 1 1
33 10830 Nipple 3/4”, (MM) 3/4″ NİPEL 2 2
34 10828 RC Ball valve, 1/4” 1/4″ MİNİ VANA 2 2
35 10972 Y-connection assembly (kit) 1 1
36 10922 Wheel 2 KAZAN TEKERİ 1 1
37 10923 Wheel 2 (-)

contracor

1-Kazan Kapağı

2-Elek

3-Makina Tankı

4-RC Çift Hat Hortum

5-RC Vana

6-Nem ve Yağ Ayırıcı(seperatör)

7-Kumlama Hortumu

8-Comfort Kumlama Maskesi

9-Nozul Tutucu

10-Nozul

11-Mandal

12-Hava Hortumu

13-Hava Filtresi

14-Emniyet Vanası